DERMACOL MAKE-UP COVER

Kosmetyk jest jednym z topowych produktów naszej firmy oraz jest ulubieńcem konsumentów....

MAKE UP COVER to jeden z pierwszych w Europie i na świecie make-upów kryjących. Kosmetyk wciąż jest najlepszym produktem firmy i ulubieńcem konsumentów. Znalazł zastosowanie podczas sesji zdjęciowych, kręcenia filmów oraz przy innych ważnych okazjach. Jego formuła została zaprojektowana w latach sześćdziesiątych w Studiu Filmowym Barrandov w Pradze, jako produkt używany przez filmowych wizażystów. Licencja tego produktu została sprzedana nawet dla Hollywood! Obecnie produkt sprzedawany jest do ponad 50 krajów na całym świecie.

Dermacol MAKE-UP COVER jest wysoko-kryjącym podkładem, który zapewnia perfekcyjne krycie skóry. Jego kremowa konsystencja oraz brak konserwantów wraz z wysoką zawartością pigmentu (50%) pokryje oraz wyrówna każdą niedoskonałość. Jest to perfekcyjny korektor dla ciemnych kręgów pod oczami, plam i skaz na skórze. Można go aplikować na całą twarz w celu jej rozjaśnienia bądź przyciemnienia, jednocześnie zapewniając idealną równowagę. Po zastosowaniu Make Up Cover skóra będzie zmatowiona oraz jedwabiście gładka.

Fluid doskonale kryje trądzik, blizny pooperacyjne, piegi, naczynka, tatuaż etc. Poprawia wygląd zmęczonej, zszarzałej lub bladej skóry. Zalecany jest zarówno pod makijaż dzienny, jak i wieczorowy. MAKE UP COVER utrzymuje się na twarzy przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek. Fluid jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina, aby pokryć nim całą twarz.

MAKE UP COVER:
- hypoalergiczny,
- testowany dermatologicznie,
- przeznaczony dla wszystkich typów cery,
- wodoodporny,
- zapewnia wysoką ochronę przed promieniami UV(SPF 30), oraz szkodliwymi wpływami otoczenia.

Opakowanie produktu jest bardzo eleganckie, złota tubka przepięknie prezentuje się w każdej kobiecej kosmetyczce. Tubka jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala dozowanie zużycia ilości produktu, nie brudzi się oraz bardzo łatwo jest utrzymać ją w czystości. Podkład MAKE UP COVER posiada dużą gamę odcieni, dlatego też bardzo łatwo dobrać go do swojej karnacji. Dostępny w następujących odcieniach:

207 Karnacja Lekko Opalona
208 Karnacja Porcelanowa Chłodna
209 Karnacja Normalna Brzoskwiniowa
210 Karnacja Bardzo Jasna Chłodna
211 Karnacja Jasna Chłodna
212 Karnacja Jasna Ciepła
213 Karnacja Normalna Ciepła
215 Karnacja Normalna Chłodna
218 Karnacja Lekko Opalona
221 Karnacja Opalona
222 Karnacja Średnio Opalona
223 Karnacja Chłodna Ciemno Opalona
224 Karnacja Ciemno Opalona

!!!OSTRZEŻENIE!!!
Uważaj na podróbki, jest tylko jeden oryginalny Dermacol MAKE-UP COVER.

Jak rozpoznać oryginalny produkt:
Oryginał można zidentyfikować za pomocą specjalnego znaku, który umieszczony jest z tyłu opakowania. To nie jest naklejka, tylko nadruk znajdujący się na opakowaniu. *MAKE-UP COVER pakowany po 12 sztuk, również nie jest oryginalnym produktem. Producent Dermacolu nigdy nie produkował opakowań w pudełku zbiorczym z nadrukiem Dermacol, w którym znajduje się 12 sztuk. Oryginalne produkty zapakowane są w folii po 6 sztuk.