ORYGINAŁ, A PODRÓBKA

Uważaj na podróbki, jest tylko jeden oryginalny Dermacol MAKE-UP COVER.

!!!OSTRZEŻENIE!!!
Uważaj na podróbki, jest tylko jeden oryginalny Dermacol MAKE-UP COVER.

 

Wysoko kryjący podkład MAKE-UP COVER jest produktem bardzo cenionym oraz lubianym na rynku. Niestety, często dobre jakościowo kosmetyki są podrabiane. Na rynku pojawiły się już produkty, które przypominają znany podkład Dermacol. Bądźcie czujni i uważajcie na podróbki! Poniżej mamy dla Was kilka rad, które mamy nadzieję, uchronią Was przed ich zakupem! 

 

Jak rozpoznać oryginalny produkt:
Oryginał można zidentyfikować za pomocą specjalnego znaku, który umieszczony jest z tyłu opakowania. To nie jest naklejka, tylko nadruk znajdujący się na opakowaniu.

 

1. Inaczej pakowany MAKE-UP COVER.
Podkłady pakowane po 12 sztuk, nie są oryginalnymi produktami! Producent Dermacolu nigdy nie produkował opakowań w pudełku zbiorczym z nadrukiem Dermacol, w którym znajduje się 12 sztuk. Oryginalne produkty zapakowane są w folii po 6 sztuk.

 

2. Duża różnica ceny!
Podrobiony produkt Dermacol jest w dużo niższej cenie. Nie warto więc cieszyć się z dużej promocji czy też szukać go w jak najniższej cenie. Lepiej kupić droższy produkt, który jest dobry jakościowo oraz pochodzi ze sprawdzonego źródła. Cena nie powinna być niższa niż 36zł.

 

3. Różnica w opakowaniu zewnętrznym!
Opakowania są bardzo do siebie podobne, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na kolorystykę napisu. Oryginalny produkt jest zapakowany w czarny kartonik ze złotym napisem oraz mniej widocznymi wzorami kwiatów, podróbka zaś charakteryzuje się żółtą, a nie złotą kolorystyką napisu, a wzór jest mocno widoczny. 

 

 

4. Tył opakowania
Oryginalny produkt z tyłu opakowania pod złotą grafiką z logo posiada pasek, który oddziela logo od opisu produku. Podróbki podkładu nie ma tego paska. Możemy również zauważyć różnicę w kolorze opakowania podkładu. Oryginalny produkt jest smuklejszy, lepiej wykonany, a kolor złoty jest matowy. Fake, niestety charakteryzuje się błyszczącym, szerokim opakowaniem. Ważnym elementem jest również nadruk znajdujący się na opakowaniu, oryginalny produkt posiada go w ciemno szarymodcieniu, podróbka natomiast w kolorze czarnym. 

 

 

5. Różnica w zakrętce!
Oryginalny podkład  Dermacol Make Up Cover posiada zakrętkę, która jest ciemniejsza, wyższa oraz ma zaokrąglony otwieracz w środku. Fake jest niższy, a jego otwieracz jest widocznie rogaty. 

 

 

Mamy nadzieję, że te rady pozwolą Wam na zidentyfikowanie oryginalnego produktu. Podkład Dermacol Make Up cover to dobry i ceniony produkt,
który tylko w oryginalnym wydaniu może spełnić Państwa oczekiwania.