SUN Wodoodporny krem przeciwsłoneczny przeciw plamom pigmentowym SPF50

Oryginalny tytuł: SUN anti spot cream SPF50+
Zawartość Paczki: 50 ml

Kluczowe cechy

Bez parabenów Testowany dermatologicznie SPF 50 Wodoodporny
W magazynie
Przewidywana dostawa:
Cena 32,03 zł
Původní cena 53,39 zł
64 zł / 100 ml
Rabat obowiązuje tylko teraz
11 dzień
05 godzina
59 min
42 sek
  • Rabat - 40%

Korzyści

Zapobiega powstawaniu plam pigmentacyjnych. Wodoodporny Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Opis

Bez obaw korzystaj ze słońca z naszym wodoodpornym kremem przeciwsłonecznym OF 50! Nasza unikalna formuła zapewnia doskonałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB z filtrem SPF 50 i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu skóry i podrażnieniom słonecznym. Krem zapobiega pojawianiu się plam pigmentacyjnych, jednocześnie rozjaśniając już powstałe. Jego wodoodporna formuła pozostaje skuteczna nawet po pływaniu lub uprawianiu sportu, a delikatne i fotostabilne filtry gwarantują długotrwałą ochronę. Krem przeciwsłoneczny zmiękcza, ujędrnia i wspomaga produkcję kolagenu - dzięki zawartości kwasu hialuronowego i niacyna

Wygodne opakowanie w formie tubki ułatwia aplikację w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od tego, czy jesteś na plaży, w parku czy w mieściemidu, które stymulują regenerację skóry i pomagają utrzymać ją zdrową i nawilżoną.

Używać

Nałóż odpowiednią ilość kremu na twarz, szyję, ramiona oraz nogi i delikatnie wklep, aż do całkowitego wchłonięcia. Krem zaczyna działać i chronić po około 30 minutach od nałożenia. Dlatego ważne jest, aby stosować go 30 minut przed ekspozycją na słońce. Aby zapewnić dłuższą ochronę przed promieniowaniem UV, należy powtarzać aplikację co 3 godziny. Dokładne usunięcie resztek kremu przeciwsłonecznego ze skóry jest tak samo ważne jak demakijaż.

Wynik

Doskonale chroniona i elastyczna skóra bez plam pigmentacyjnych po każdym opalaniu.

Składniki

Parametry

Kod produktu 5691
EAN 8595003132541
SPF 50
Rodzaj Krem
Objętość 50 ml

Ocena produktu

4,5
Ocenione przez 13 użytkowników
5
10×
4
3
2
1
92 %
Klienci polecają

Beata W.

29.10.2024

nie pozostawia białego filmu na skórze, ale może się nieco kruszyć podczas nakładania na makijaż

Zalecamy zakup większej ilości

Szczegóły produktu

SUN Wodoodporny krem przeciwsłoneczny przeciw plamom pigmentowym SPF50

32,03 zł Maksymalna liczba sztuk