Koniec z czekaniem na kuriera - odbierz swoje kosmetyki kiedy tylko chcesz! Teraz oferujemy również możliwość dostawy do PACZKOMATÓW.

Zaloguj sie

Koniec z czekaniem na kuriera - odbierz swoje kosmetyki kiedy tylko chcesz! Teraz oferujemy również możliwość dostawy do PACZKOMATÓW.

Wodoodporny Micro Eyeliner automatyczny nr 02

Oryginalny tytuł: Waterproof Micro Eyeliner automatic eyeliner

Kluczowe cechy

Wegański Wodoodporny
Odcień
W magazynie
24,99 zł

Korzyści

Intensywność koloru można regulować poprzez nakładanie wielu warstw. Chowany wkład ułatwia przechowywanie i przedłuża żywotność kredki. Wodoodporny Wegański Zawiera Bisabolol i witaminę E.

Opis

Oczy z perfekcyjnym makijażem potrafią rozświetlić całą twarz. Super cienka mikro-kredka dla osiągnięcia naturalnego wyglądu, która dzięki super cienkiej końcówce bardzo precyzyjnie i łatwo rysuje kontury oczu. Aksamitna i ultra miękka tekstura tworzy wyraźne i delikatne linie, kopiujące kontury rzęs. Mikro-kredka nie rozmazuje się i utrzymuje się na powiece aż do 20 godzin.

Używać

Wynik

Składniki

Parametry

Kod produktu 3634
EAN 85974661

Ocena produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zalecamy zakup większej ilości

Wodoodporny tusz do rzęs-niesamowita objętość

Oryginalny tytuł: Volume Mania mascara Waterproof - black

Cienie do powiek 3D Mono Metal Champagne nr.02

Oryginalny tytuł: Mono eyeshadows 3D Matt Panna Cotta nr.01

Kredka do brwi ze szczoteczką nr. 01

Oryginalny tytuł: Eyebrow perfector automatic eyebrow pen

Podkład i korektor Infinity nr. 02 Beige

Oryginalny tytuł: Infinity make-up
Collagen+ dwustopniowy płyn do demakijażu wodoodpornego
- 30%

Collagen+ dwustopniowy płyn do demakijażu wodoodpornego

Oryginalny tytuł: Collagen+ waterproof make-up remover
Szczegóły produktu

Wodoodporny Micro Eyeliner automatyczny nr 02