O marce Dermacol

Oryginalna czeska marka Dermacol od ponad pół wieku pielęgnuje kobiece piękno. Jeden z pierwszych podkładów kryjących na świecie został opracowany w czeskim laboratorium Dermacol. W latach 60-tych podkładu zaczęło używać studio filmowe Hollywood i od tamtego czasu marka Dermacol była synonimem perfekcyjnego makijażu, nie tylko w Czechach ale i na całym świecie.

Linia czasu

Nasza filozofia

Surowe wymagania jakościowe

Dermacol jest certyfikowanym producentem kosmetycznym i spełnia surowe wymagania jakościowe wynikające z najnowszych badań kosmetologicznych.

Przebadane klinicznie

Testujemy skuteczność naszych kosmetyków na ludziach, aby mieć pewność, że nasze kremy przeciwzmarszczkowe naprawdę działają i że nasze ujędrniające kremy naprawdę ujędrniają skórę. Testy kliniczne produktów Dermacol są ściśle nadzorowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego w Pradze, zgodnie z normami prawnymi Unii Europejskiej.

Dobra Praktyka Wytwarzania

Produkty Dermacol są wytwarzane zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania i ISO 9001: 2000, które określają zasady dotyczące produkcji kosmetyków.

Produkty hipoalergiczne

Nasze produkty są certyfikowane jako hipoalergiczne, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych i skutków ubocznych.

Substancje aktywne

Produkty Dermacol zawierają innowacyjne naturalne substancje czynne i ekstrakty. Konsekwentnie podążamy za najnowszymi trendami kosmetycznymi, w tym stosując naturalne źródła urody, dlatego nasze produkty zawierają aktywne składniki pozyskane z wodorostów, bluszczu, chabrów, buraka pastewnego, kasztanowca, Paracressu i wielu innych.

Nietestowane na zwierzętach

Zgodnie z przepisami UE ostateczne produkty Dermacol nie są testowane na zwierzętach. Testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach zostało zakazane w UE od 2004 roku.

Mapa Nasz Dermacol

11 MARKOWYCH SKLEPÓW

Bądź na bieżąco

Otrzymuj wiadomości o nowościach, rabatach i promocjach
lub o bieżących wydarzeniach w Klubie Piękna Dermacol.