Korzyści z Klubu Piękna Dermacol

Czym jest Klub Piękna Dermacol? To społeczność miłośników marki Dermacol, której za lojalność oferujemy ponadprzeciętne korzyści i zniżki.

Ceny klubowe

  • Dla członków Klubu Piękna Dermacol mamy co miesiąc do wyboru produkty w cenach klubowych, które są bardziej korzystne nawet o 30 %.
  • Więcej szczegółów w regulaminie Klubu.

Bonus za zamówienie

  • Za zamówienie złożone w sklepie internetowym za cenę przekraczającą 200 zł otrzymasz na swoje konto Dermacol bonus w wysokości 20 zł.
  • Dowiedz się więcej w regulaminie Klubu.

Prezent na urodziny

Jeżeli na swoim koncie Dermacol masz podaną datę urodzenia, otrzymasz od nas prezent do zakupu zrobionego w miesiącu Twoich urodzin. Dowiedz się więcej w regulaminie Klubu.

Kod rabatowy

Możesz otrzymać od nas specjalny kod rabatowy / prezentowy. Zwróć uwagę na to, gdzie kod może być wykorzystany.

Oferty specjalne

Stale mamy dla Ciebie przygotowane ciekawe oferty specjalne. Przegląd aktualnych ofert można znaleźć na stronie PROMOCJE.

Klub Piękna Dermacol

DOŁĄCZ DO KLUBU PIĘKNA I OSZCZĘDŹ NAWET 30 % CENY

Dołącz do klubu piękna

Regulamin Klubu Piękna Dermacol

 

Ceny klubowe

Ceny klubowe dotyczą tylko zarejestrowanych klientów sklepu internetowego. Produkty z cenami klubowymi są wyświetlane w sklepie internetowym dopiero po zalogowaniu. Niższe ceny dotyczą wyłącznie produktów, do których zostały przypisane. Jeśli po zalogowaniu dla danego produktu nie jest podana niższa cena, zniżka go nie dotyczy.

Bonus za zamówienie

Za każde pojedyncze zamówienie w sklepie internetowym o wartości powyżej 200 zł, otrzymasz na konto Dermacol bonus w wysokości 20 zł (wartość zakupu = cena po zastosowaniu wszystkich rabatów i bonusów, z wyłączeniem cen wysyłki i opłaty za dokonanie płatności).

Prezent na urodziny

Jeśli masz na swoim koncie Dermacol wprowadzoną datę urodzenia, otrzymasz od nas prezent do zakupu dokonanego w miesiącu Twoich urodzin. Jeśli uzupełnisz datę dopiero w czasie trwania miesiąca Twoich urodzin, prezent będzie dla Ciebie dostępny następnego dnia po dodaniu daty urodzenia do konta.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Bieżący prezent: 20% zniżki na nieprzecenione produkty Dermacol

* Warunki dotyczące korzyści Klubu Piękna obowiązują do odwołania.

Dołącz do klubu piękna