Korzyści z Klubu Piękna Dermacol

Czym jest Klub Piękna Dermacol? To społeczność miłośników marki Dermacol, której za lojalność oferujemy ponadprzeciętne korzyści i zniżki.

Rabat 20 zł przy rejestracji

  • Nowo zarejestrowani klienci otrzymają od nas 20 zł na swoje zakupy.
  • Dowiedz się, jak uzyskać kredyt.

Ceny klubowe

  • Dla członków Klubu Piękna Dermacol mamy co miesiąc do wyboru produkty w cenach klubowych, które są bardziej korzystne nawet o 30 %.
  • Więcej szczegółów w regulaminie Klubu.

Bonus za zamówienie

  • Za zamówienie złożone w sklepie internetowym za cenę przekraczającą 200 zł otrzymasz na swoje konto Dermacol bonus w wysokości 20 zł.
  • Dowiedz się więcej w regulaminie Klubu.

Prezent na urodziny

Jeżeli na swoim koncie Dermacol masz podaną datę urodzenia, otrzymasz od nas prezent do zakupu zrobionego w miesiącu Twoich urodzin. Dowiedz się więcej w regulaminie Klubu.

Kod rabatowy

Możesz otrzymać od nas specjalny kod rabatowy / prezentowy. Zwróć uwagę na to, gdzie kod może być wykorzystany.

Oferty specjalne

Stale mamy dla Ciebie przygotowane ciekawe oferty specjalne. Przegląd aktualnych ofert można znaleźć na stronie PROMOCJE.

Klub Piękna Dermacol

DOŁĄCZ DO KLUBU PIĘKNA I OSZCZĘDŹ NAWET 30 % CENY

Dołącz do klubu piękna

Regulamin Klubu Piękna Dermacol

Rabat 20 zł przy rejestracji

Nowo zarejestrowani klienci mogą otrzymać od nas jednorazowo 20 zł na swoje zakupy.


Rabat można uzyskać wyłącznie za pomocą numeru telefonu komórkowego z polskim prefiksem +48.
Rabat jest ważny przez 33 dni od dodania na konto klienta. Nie można go wykorzystać po upływie terminu ważności.


Rabatu nie można wykorzystać w częściach. Rabatu ani jego części nie można wypłacić w gotówce.

1. krok - Logowanie na konto 
Zaloguj się i przejdź do swojego konta Dermacol klikając na swoje imię i nazwisko w nagłówku strony.

 

Na stronie "Mój profil" kliknij na tekst "Zweryfikować numer".

2. krok - Żądanie o kod SMS 
Wprowadź lub sprawdź w wyświetlonym oknie, czy numer telefonu jest poprawny (tylko prefiks +48). Następnie poproś o kod SMS, klikając przycisk „Wyślij SMS”.
Jeśli nie masz pod ręką swojego telefonu komórkowego, nie przejmuj się, wysłany kod SMS nie wygasa, możesz go wprowadzić w dowolnym momencie. Możesz wylogować się ze swojego profilu.
Może się zdarzyć, że kod SMS przyjdzie z opóźnieniem z powodu przeciążenia bramy SMS. W takim przypadku nie klikaj wielokrotnie przycisku, ale poczekaj na dostarczenie kodu. Każde naciśnięcie przycisku generuje nowy kod, co może spowodować, że przy potwierdzaniu wprowadzisz niewłaściwy kod.

3. krok - Wprowadzanie kodu SMS - weryfikacja numeru telefonu
Jeśli kontynuujesz bezpośrednio po kroku 2, automatycznie pojawi się okno „Weryfikacja numeru telefonu”. W polu „Kod weryfikacyjny z SMS” wprowadź otrzymany czterocyfrowy kod SMS i kliknij przycisk „Zweryfikować”.

Jeśli przerwałeś proces weryfikacji po kroku 2, kontynuuj logując się na swoje konto.
Na stronie „Mój profil” kliknij na „Wpisz kod z SMS weryfikacyjnego”. Pojawi się okno „Weryfikacja numeru telefonu”. Wprowadź otrzymany czterocyfrowy kod z SMSa w polu „Kod weryfikacyjny z SMS” i kliknij przycisk „Zweryfikować”.

4. krok - Przypisany kredyt 
To już wszystko. Teraz możesz przejść do wyboru produktów. :) Wykorzystanie kredytu zostanie automatycznie zaoferowane w koszyku przy składaniu zamówienia zalogowanego klienta. Aby go nie stracić, wykorzystaj swój kredyt w ciągu 33 dni!

Ceny klubowe

Ceny klubowe dotyczą tylko zarejestrowanych klientów sklepu internetowego. Produkty z cenami klubowymi są wyświetlane w sklepie internetowym dopiero po zalogowaniu. Niższe ceny dotyczą wyłącznie produktów, do których zostały przypisane. Jeśli po zalogowaniu dla danego produktu nie jest podana niższa cena, zniżka go nie dotyczy.

Bonus za zamówienie

Za każde pojedyncze zamówienie w sklepie internetowym o wartości powyżej 200 zł, otrzymasz na konto Dermacol bonus w wysokości 20 zł (wartość zakupu = cena po zastosowaniu wszystkich rabatów i bonusów, z wyłączeniem cen wysyłki i opłaty za dokonanie płatności).

Prezent na urodziny

Jeśli masz na swoim koncie Dermacol wprowadzoną datę urodzenia, otrzymasz od nas prezent do zakupu dokonanego w miesiącu Twoich urodzin. Jeśli uzupełnisz datę dopiero w czasie trwania miesiąca Twoich urodzin, prezent będzie dla Ciebie dostępny następnego dnia po dodaniu daty urodzenia do konta.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Bieżący prezent: 20% zniżki na nieprzecenione produkty Dermacol

* Warunki dotyczące korzyści Klubu Piękna obowiązują do odwołania.

Dołącz do klubu piękna